Ocelové C-Profily

Váš výběr

Vybraná varianta

Articles for selection:

Total articles:

Ocelové C-Profily - Ocelové c-profily - Murtfeldt GmbH Kunststoffe - Abbildung 1

Pro úplný náhled této oblasti produktu vyberte zobrazení na ploše.

Pro úplné zobrazení této oblasti produktu tablet překlopte.

C-profilBbHsLpKódové značeníCAD 
pozinkovaná ocelC profile (3,048mm 10 ft.)C1245.217.51--351120001 
pozinkovaná ocelC profile (3,048mm 10 ft.)C32010101.5--351120003 
pozinkovaná ocelC profile (3,048mm 10 ft.)C45010352--351120004 
pozinkovaná ocelC profile (3,048mm 10 ft.)C52812142--351120005 
pozinkovaná ocelC profile (3,048mm 10 ft.)C68010652--351120006 
pozinkovaná ocelC profile (3,048mm 10 ft.)C72816142.5--351120007 
pozinkovaná ocelC profile (3,048mm 10 ft.)C93822182.5--351120009 
pozinkovaná ocelC profile (3,048mm 10 ft.)C103024201.5--351120010 
pozinkovaná ocelC profile (3,048mm 10 ft.)C114540312--351120011 
pozinkovaná ocelC profile (3,048mm 10 ft.)C126020362.5--351120012 
pozinkovaná ocelC profile (3,048mm 10 ft.)C136555403--351120013 
pozinkovaná ocelC profile (3,048mm 10 ft.)C14H312520247200 mm351120014 
pozinkovaná ocelC profile (3,048mm 10 ft.)C15V312520253200 mm351120015 
nerezová ocel (V2A)C profile (3,048mm 10 ft.)C1245.217.51--351120101 
nerezová ocel (V2A)C profile (3,048mm 10 ft.)C32010101.5--351120103 
nerezová ocel (V2A)C profile (3,048mm 10 ft.)C45010352--351120104 
nerezová ocel (V2A)C profile (3,048mm 10 ft.)C52812142--351120105 
nerezová ocel (V2A)C profile (3,048mm 10 ft.)C68010652--351120106 
nerezová ocel (V2A)C profile (3,048mm 10 ft.)C72816142.5--351120107 
nerezová ocel (V2A)C profile (3,048mm 10 ft.)C93822182.5--351120109 
nerezová ocel (V2A)C profile (3,048mm 10 ft.)C103024201.5--351120110 
nerezová ocel (V2A)C profile (3,048mm 10 ft.)C114540312--351120111 
nerezová ocel (V2A)C profile (3,048mm 10 ft.)C126020362.5--351120112 
nerezová ocel (V2A)C profile (3,048mm 10 ft.)C136555403--351120113 
nerezová ocel (V2A)C profile (3,048mm 10 ft.)C14H312520247200 mm351120114 
nerezová ocel (V2A)C profile (3,048mm 10 ft.)C15V312520253200 mm351120115 
pozinkovaná ocelC-profil (2000 mm)C12417.55.21-351020001 
pozinkovaná ocelC-profil (2000 mm)C32010101.5-351020003 
pozinkovaná ocelC-profil (2000 mm)C45035102-351020004 
pozinkovaná ocelC-profil (2000 mm)C52814122-351020005 
pozinkovaná ocelC-profil (2000 mm)C68065102-351020006 
pozinkovaná ocelC-profil (2000 mm)C72814162.5-351020007 
pozinkovaná ocelC-profil (2000 mm)C93822182.5-351020009 
pozinkovaná ocelC-profil (2000 mm)C103020241.5-351020010 
pozinkovaná ocelC-profil (2000 mm)C114531402-351020011 
pozinkovaná ocelC-profil (2000 mm)C126036202.5-351020012 
pozinkovaná ocelC-profil (2000 mm)C136540553-351020013 
pozinkovaná ocelC-profil (2000 mm)C14 H312025247-351020014 
pozinkovaná ocelC-profil (2000 mm)C15 V312025253-351020015 
pozinkovaná ocelC-profil (3000 mm)C12417.55.21-351030001 
pozinkovaná ocelC-profil (3000 mm)C32010101.5-351030003 
pozinkovaná ocelC-profil (3000 mm)C32010101.5-351030103 
pozinkovaná ocelC-profil (3000 mm)C52814122-351030005 
pozinkovaná ocelC-profil (3000 mm)C93822182.5-351030009 
pozinkovaná ocelC-profil (3000 mm)C14 H312025247-351030014 
pozinkovaná ocelC-profil (3000 mm)C15 V312025253-351030015 
pozinkovaná ocelC-profil (6000 mm)C12417.55.21-351060001 
pozinkovaná ocelC-profil (6000 mm)C32010101.5-351060003 
pozinkovaná ocelC-profil (6000 mm)C45035102-351060004 
pozinkovaná ocelC-profil (6000 mm)C52814122-351060005 
pozinkovaná ocelC-profil (6000 mm)C68065102-351060006 
pozinkovaná ocelC-profil (6000 mm)C72814162.5-351060007 
pozinkovaná ocelC-profil (6000 mm)C93822182.5-351060009 
pozinkovaná ocelC-profil (6000 mm)C103020241.5-351060010 
pozinkovaná ocelC-profil (6000 mm)C114531402-351060011 
pozinkovaná ocelC-profil (6000 mm)C126036202.5-351060012 
pozinkovaná ocelC-profil (6000 mm)C136540553-351060013 
pozinkovaná ocelC-profil (6000 mm)C14 H312025247-351060014 
pozinkovaná ocelC-profil (6000 mm)C15 V312025253-351060015 
pozinkovaná ocelC-profil (fixní délka)C12417.55.21-351090001 
pozinkovaná ocelC-profil (fixní délka)C32010101.5-351090003 
pozinkovaná ocelC-profil (fixní délka)C45035102-351090004 
pozinkovaná ocelC-profil (fixní délka)C52814122-351090005 
pozinkovaná ocelC-profil (fixní délka)C68065102-351090006 
pozinkovaná ocelC-profil (fixní délka)C72814162.5-351090007 
pozinkovaná ocelC-profil (fixní délka)C93822182.5-351090009 
pozinkovaná ocelC-profil (fixní délka)C103020241.5-351090010 
pozinkovaná ocelC-profil (fixní délka)C114531402-351090011 
pozinkovaná ocelC-profil (fixní délka)C126036202.5-351090012 
pozinkovaná ocelC-profil (fixní délka)C136540553-351090013 
pozinkovaná ocelC-profil (fixní délka)C14 H312025247-351090014 
pozinkovaná ocelC-profil (fixní délka)C15 V312025253-351090015 
Nongalvanized steelC-profil (6000 mm)C32010101.5-351060203 
Nongalvanized steelC-profil (6000 mm)C52814122-351060205 
Nongalvanized steelC-profil (6000 mm)C72814162.5-351060207 
Nongalvanized steelC-profil (6000 mm)C93822182.5-351060209 
Nongalvanized steelC-profil (6000 mm)C103020241.5-351060210 
Nongalvanized steelC-profil (6000 mm)C114531402-351060211 
Nongalvanized steelC-profil (6000 mm)C15 V312025253-351060215 
Nongalvanized steelC-profil (fixní délka)C32010101.5-351090203 
Nongalvanized steelC-profil (fixní délka)C52814122-351090205 
Nongalvanized steelC-profil (fixní délka)C72814162.5-351090207 
Nongalvanized steelC-profil (fixní délka)C93822182.5-351090209 
Nongalvanized steelC-profil (fixní délka)C103020241.5-351090210 
Nongalvanized steelC-profil (fixní délka)C114531402-351090211 
Nongalvanized steelC-profil (fixní délka)C15 V312025253-351090215 
nerezová ocel (V2A)C-profil (2000 mm)C12417.55.21-351020101 
nerezová ocel (V2A)C-profil (2000 mm)C32010101.5-351020103 
nerezová ocel (V2A)C-profil (2000 mm)C45035102-351020104 
nerezová ocel (V2A)C-profil (2000 mm)C52814122-351020105 
nerezová ocel (V2A)C-profil (2000 mm)C68065102-351020106 
nerezová ocel (V2A)C-profil (2000 mm)C72814162.5-351020107 
nerezová ocel (V2A)C-profil (2000 mm)C93822182.5-351020109 
nerezová ocel (V2A)C-profil (2000 mm)C103020241.5-351020110 
nerezová ocel (V2A)C-profil (2000 mm)C114531402-351020111 
nerezová ocel (V2A)C-profil (2000 mm)C126036202.5-351020112 
nerezová ocel (V2A)C-profil (2000 mm)C136540553-351020113 
nerezová ocel (V2A)C-profil (2000 mm)C14 H312025247-351020114 
nerezová ocel (V2A)C-profil (2000 mm)C15 V312025253-351020115 
nerezová ocel (V2A)C-profil (3000 mm)C12417.55.21-351030101 
nerezová ocel (V2A)C-profil (3000 mm)C52814122-351030105 
nerezová ocel (V2A)C-profil (3000 mm)C93822182.5-351030109 
nerezová ocel (V2A)C-profil (3000 mm)C14 H312025247-351030114 
nerezová ocel (V2A)C-profil (3000 mm)C15 V312025253-351030115 
nerezová ocel (V2A)C-profil (6000 mm)C12417.55.21-351060101 
nerezová ocel (V2A)C-profil (6000 mm)C32010101.5-351060103 
nerezová ocel (V2A)C-profil (6000 mm)C45035102-351060104 
nerezová ocel (V2A)C-profil (6000 mm)C52814122-351060105 
nerezová ocel (V2A)C-profil (6000 mm)C68065102-351060106 
nerezová ocel (V2A)C-profil (6000 mm)C72814162.5-351060107 
nerezová ocel (V2A)C-profil (6000 mm)C93822182.5-351060109 
nerezová ocel (V2A)C-profil (6000 mm)C103020241.5-351060110 
nerezová ocel (V2A)C-profil (6000 mm)C114531402-351060111 
nerezová ocel (V2A)C-profil (6000 mm)C126036202.5-351060112 
nerezová ocel (V2A)C-profil (6000 mm)C136540553-351060113 
nerezová ocel (V2A)C-profil (6000 mm)C14 H312025247-351060114 
nerezová ocel (V2A)C-profil (6000 mm)C15 V312025253-351060115 
nerezová ocel (V2A)C-profil (fixní délka)C12417.55.21-351090101 
nerezová ocel (V2A)C-profil (fixní délka)C32010101.5-351090103 
nerezová ocel (V2A)C-profil (fixní délka)C45035102-351090104 
nerezová ocel (V2A)C-profil (fixní délka)C52814122-351090105 
nerezová ocel (V2A)C-profil (fixní délka)C68065102-351090106 
nerezová ocel (V2A)C-profil (fixní délka)C72814162.5-351090107 
nerezová ocel (V2A)C-profil (fixní délka)C93822182.5-351090109 
nerezová ocel (V2A)C-profil (fixní délka)C103020241.5-351090110 
nerezová ocel (V2A)C-profil (fixní délka)C114531402-351090111 
nerezová ocel (V2A)C-profil (fixní délka)C126036202.5-351090112 
nerezová ocel (V2A)C-profil (fixní délka)C136540553-351090113 
nerezová ocel (V2A)C-profil (fixní délka)C14 H312025247-351090114 
nerezová ocel (V2A)C-profil (fixní délka)C15 V312025253-351090115 

 
Ocelové C-Profily - Ocelové c-profily - Murtfeldt GmbH Kunststoffe - Technische Zeichnung 1

 
Ocelové C-Profily - Ocelové c-profily - Murtfeldt GmbH Kunststoffe - Technische Zeichnung 2

 
Ocelové C-Profily - Ocelové c-profily - Murtfeldt GmbH Kunststoffe - Technische Zeichnung 3

 
Ocelové C-Profily - Ocelové c-profily - Murtfeldt GmbH Kunststoffe - Technische Zeichnung 4