Zaměstnavatel Murtfeldt

Lhostejno, jestli ve výrobě anebo v administrativě: každý z našich zaměstnanců může svou kariéru řídit tak, aby se cítil naplněný, potřebný a pochopen. Aktivně tomu napomáháme, vyžadujeme i podporujeme a odměňujeme osobní nasazení přiměřenou mzdou a možnostmi dalšího vzdělávání a školení. Těší nás, když se každý kolega chopí své šance a ctižádostí a nasazením projeví svou vlastní identifikaci s Murtfeldt.

Naším největším oddělením je oddělení odbytu. Po krátkém zapracování pečují všichni zaměstnanci odbytu samostatně o stálý okruh zákazníků v rámci jednoho z našich týmů a za podpory zkušeného technického poradce z řad obchodních zástupců. Nesou odpovědnost za vypracování nabídky, průběh zakázky, sjednání dodacího termínu po dohodě s oddělením výroby a také za písemnou korespondenci související s konkrétním zákazníkem. Do péče o zákazníky patří rovněž stanovení individuální cenové skladby pro každého zákazníka na základě našich podkladů k výpočtu.  V interních školeních se zaměstnanci odbytu seznamují kontinuálně s možnostmi použití našich produktů.

Náš tým aplikačních techniků a obchodních zástupců poskytuje poradenství našim zákazníkům ohledně možností použití nejrůznějších technických a vysoce výkonných plastů. Oddělení aplikační techniky je navíc odpovědné za konstrukci na míru šitých součástek a dílů a za pořízení dat v CADu.

V našem oddělení výroby vedle pracovníků logistiky zaměstnáváme hlavně obráběcí mechaniky. Do kompetencí těchto specialistů patří programování, příprava a seřízení našich moderních strojů opracování obrobků podle výkresů. Dále jsou to monitoring a kontrola výrobních procesů. V naší výrobě se vyrábějí velmi kvalitní frézované nebo soustružené díly v zakázkové i sériové výrobě podle výkresů či údajů zákazníka a určené pro strojírenství.